eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 REGULAR
Vyměnitelný světelný zdroj bez podprahového blikání se světelnou účinností až 180 lm / W !
Testované odolné tělo LED trubic řady G kombinované s vyšší energeticky účinnou a tepelně odolnou elektronikou a větším množstvím svítících LED modulů, to vše činí z nové LED trubice G5 vyměnitelný světelným zdroj s největší světelnou účinností na trhu (180 lm / W). Jedinečný elektronický a mechanický design, vysoce kvalitní komponenty a automatizovaná výroba poskytují každoročně výjimečnou kvalitu osvětlení i v náročných podmínkách. Dlouhá životnost a špičková kvalita znamenají výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko dostupných místech. LED trubice Valtavalo jsou kompatibilní se svítidly s magnetickým předřadníkem a jsou také vhodné pro přímý provoz v síti.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5?

Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné!
 
Vysoká účinnost

Vysoká účinnost

Vysoce účinné LED trubice G5 poskytují špičkovou světelnou účinnost - až 180 lm / W.
 
Hospodárnost

Hospodárnost

Automatizovaná výroba a komplexní testování před uvolněním výrobku na trh zajišťují jednotnou kvalitu a spolehlivost. Dlouhá životnost (125 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech.
 
Větší pohodlí a vyšší produktivita

Větší pohodlí a vyšší produktivita s osvětlením bez neviditelného/podprahového blikání

Blikání elektrických světel může vést k nesprávnému posouzení nebezpečných situací a být nebezpečné tam, kde je důležité přesně vidět pohyblivé části strojů. Navíc může mít negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, když způsobuje bolest hlavy a stres a je tak obtížnější soustředit se na práci. Světlo bez blikání proto hraje významnou roli při zlepšování pracovních podmínek i při prevenci pracovních úrazů zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
stažení souboru
stažení souboru
Infografika
Související zboží