eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 Full Spectrum
Vyměnitelný zdroj světla s plným spektrem světla.

PŘENESTE ČISTÉ PŘIROZENÉ SVĚTLO Z VENKU DOVNITŘ
Plnospektrální světelné zdroje Valtavalo jsou navrženy tak, aby napodobovaly přirozené venkovní sluneční světlo. Plnospektrální světelné zdroje produkují světlo s vysokým barevným podáním (CRI 97-98,5), které umožňuje přesný barevný vzhled.
Přirozené sluneční světlo zahrnuje celé spektrum, dokonce i mimo to, co můžeme vidět pouhým okem, jako je ultrafialové a infračervené. Plnospektrální světelné zdroje Valtavalo jsou navrženy tak, aby napodobovaly přirozené venkovní sluneční světlo. Světlo pokrývá celé spektrum světla viditelné okem a hodně se podobá spektru slunečního světla. Celospektrální světelné zdroje produkují světlo s vysokým barevným podáním (CRI 97-98,5), které umožňuje přesný barevný vzhled. Stejně jako přirozené sluneční světlo má celospektrální světlo pozitivní dopad na naši pohodu – může nám pomoci cítit se lépe, rychleji se učit a stát se produktivnějšími. Bylo také zjištěno, že neblikající světlo hraje významnou roli při zlepšování pohody při práci a při prevenci pracovních úrazů, zejména v průmyslových oblastech.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5?

Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný světelný zdroj

Co děláte, když světlo zhasne? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě provést celkovou renovaci osvětlení, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla. Co kdybyste mohli provést aktualizaci jednoduše výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a cenově výhodné!
 
Vysoká účinnost

Plnospektrální světelný zdroj

Plnospektrální světelné zdroje produkují světlo s vysokým barevným podáním (CRI 97-98,5), které umožňuje přesný barevný vzhled. S plným spektrem světla je snadné vidět jemné detaily a barvy. Jako takové jsou celospektrální světelné zdroje nepostradatelné pro aplikace vyžadující přesný nebo konzistentní barevný vzhled. Například v uměleckých dílnách, fotografové, grafici, umělci, tiskaři, ti všichni potřebují zdroje světla s plným barevným spektrem, aby nepřesnosti ve vnímání barev nebránily jejich práci. Stejná vlastnost je také potřebná v mnoha průmyslových aplikacích. 
 
Hospodárnost

Vytváří pohodu

Stejně jako přirozené sluneční světlo má celospektrální světlo pozitivní dopad na naši pohodu – může nám pomoci cítit se lépe, rychleji se učit a stát se produktivnějšími. Bylo také zjištěno, že neblikající světlo hraje významnou roli při zlepšování pohody při práci a při prevenci pracovních úrazů, zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve vlastním závodě Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
Infografika
Související zboží